Jeans motocyklowe Motto Wear


CITY X

motto_city_x_1_frontNowe MOTTO WEAR "CITY X" to klasyczne "pięciokieszeniówki" o normalnym, regularnym kroju. Model ten wygląda jak zwykłe spodnie jeansowe. Nawet po nich nie znać, że mogą być spodniami motocyklowymi.

 

dalej...


CITY X GREY

motto_city_x_grey_1_frontNowe City X grey wyglądają jak prawie eleganckie zwykłe spodnie. I prawdopodobnie nikt nie domyśli się, że masz właśnie na sobie jeansy motocyklowe.

 

dalej...


DEBONAIR

motto_DEBONAIR_1_frontDEBONAIR to "eleganckie" spodnie motocyklowe z kolekcji jeansów motocyklowych Motto Wear.

Jeansy te to idealny wybór dla osób poszukujących klasycznych spodni na motocykl, które nie mają przeszyć, haftów czy innych krzykliwych dodatków.

dalej...


COMBAT

motto_combat_1_front

MOTTO “COMBAT” - cieszące się bardzo dużą popularnością czarne bojówki ze stajni Motto Wear. Wykonane z grubego, ciężkiego czarnego jeansu od lat to jeden z najczęstszych wybów motocyklistów.

dalej...


URBAN

motto_urban_1_frontWyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju - jeansy motocyklowe Motto Wear URBAN - gruby jeans z nadrukowanym kamuflażem. Nieprzeciętne połączenie - wytrzymałość jeansu z unikalnym wzorem kamuflażu.

 

dalej...


URBAN WHITE

motto_urban_white_1_frontBojówki MOTTO WEAR model URBAN WHITE to kolejna letnia wersja modelu Combat. Wykonane z białej przewiewnej bawełny o nietypowym niemal psychodelicznym nadruku. Idealne na gorące dni oraz wycieczki po ciepłych krajach.

 

dalej...


RAISER X-III

motto_ESPADA_CT_1_frontNajbardziej wyczesane spodnie motocyklowe. RAISER X-III ponownie wyznacza nowe standardy w kwestii mody motocyklowej i bezpieczeństwa.

 

dalej...


DRAGONAR XT

DragonarXT 1 frontDRAGONAR XT to limitowana wersja super luźnych i stylowych jeansów dla motocyklistów ceniących wyjątkowe wzornictwo.

 

dalej...


URBAN X LIMITED

motto_urban_X_1_frontLimitowane, wyjątkowe bojówki na 10-te urodziny MOTTO WEAR.

 

dalej...


RAWCON LIMITED

motto_RAWCON_1_frontNajszerszy i bardzo freestyle'owy model spodni motocyklowych MOTTO WEAR - RAWCON limited.

 

dalej...


ARROGANTE

motto_ARROGANTE_1_frontNowy model krótkich spodenek motocyklowych nie tylko do wygłupów na mieście. Przecież aż miło popatrzeć jak innym krew się gotuje... Polecane szczególnie na supermoto :)

dalej...


KIRA X

motto_kira_x_1_frontKIRA X to nowo zaprojektowane przez Mottowear damskie jeansy motocyklowe wzmocnione Kevlarem®.

dalej...


STELLA

Stella 1 frontNowość MOTTO WEAR - STELLA to nowa wersja rewelacyjnych damskich jeansów motocyklowych o bardziej obcisłym kroju.

dalej...


FANTASTYCZNE T-shirt'Y I sZortY MOTTO WEAR

tee_black_back