Home / Home 4 sekcje

Home 4 sekcje

W Motto Wear pasjonaci sportów motocyklowych łączą styl z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Zaczynaliśmy jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych w Europie – od 2002 roku szyjemy ubrania, które wyróżniają się jakością surowców i wykonania. Nie boimy się powiedzieć o sobie, że jesteśmy najlepsi, bo idzie za tym wieloletnie doświadczenie, wiedza i pasja.

Zależy nam na komforcie, ale przede wszystkim bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego od początku współpracujemy z europejskimi ekspertami w dziedzinie badań, testów i certyfikacji RICOTEST i SATRA. W naszej produkcji używamy tylko najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych dostępnych rozwiązań. Stosujemy tylko i wyłącznie 100% oryginalny Kevlar® DuPont™ (DuPont™ and Kevlar® are trademarks or registered trademarks of E.I. du Pont de Nemours and Company) lub oryginalny Armalith®. Wszystkie oferowane produkty wyposażone są w certyfikowane ochraniacze, pochodzące od europejskich producentów: Sas-tec (Niemcy) lub Safe-tech (Włochy). Jako jedyni w Polsce, możemy pochwalić się certyfikatem CE prEN 17092-4: 2019.

Działamy na rynkach zagranicznych, zdobywamy serca kolejnych klientów na całym świecie, ale produkcja nadal odbywa się w Europie. To daje nam pełną kontrolę nad jakością i unikalnym charakterem naszych ubrań. U nas ubierzesz się nie tylko na motocykl – zachowując przy tym swój unikalny styl.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Darmowa dostawa od 150 złotych

DARMOWA DOSTAWA

POWYŻEJ 150 PLN

łatwy zwrot

ŁATWY ZWROT

bezpieczna płatność

BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

sprawdzeni kurierzy

SPRAWDZENI KURIERZY

Specjalna oferta rabatowa -30% na cały asortyment.