Home / Home 4 sekcje

Home 4 sekcje

W Motto Wear pasjonaci sportów motocyklowych łączą styl z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Zaczynaliśmy jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych w Europie – od 2002 roku szyjemy ubrania, które wyróżniają się jakością surowców i wykonania. Nie boimy się powiedzieć o sobie, że jesteśmy najlepsi, bo idzie za tym wieloletnie doświadczenie, wiedza i pasja.

Zależy nam na komforcie, ale przede wszystkim bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego od początku współpracujemy z europejskimi ekspertami w dziedzinie badań, testów i certyfikacji RICOTEST i SATRA. W naszej produkcji używamy tylko najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych dostępnych rozwiązań. Stosujemy tylko i wyłącznie 100% oryginalny Kevlar® DuPont™ (DuPont™ and Kevlar® are trademarks or registered trademarks of E.I. du Pont de Nemours and Company) lub oryginalny Armalith®. Wszystkie oferowane produkty wyposażone są w certyfikowane ochraniacze, pochodzące od europejskich producentów: Sas-tec (Niemcy) lub Safe-tech (Włochy). Jako jedyni w Polsce, możemy pochwalić się certyfikatem CE prEN 17092-4: 2019.

Działamy na rynkach zagranicznych, zdobywamy serca kolejnych klientów na całym świecie, ale produkcja nadal odbywa się w Europie. To daje nam pełną kontrolę nad jakością i unikalnym charakterem naszych ubrań. U nas ubierzesz się nie tylko na motocykl – zachowując przy tym swój unikalny styl.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Darmowa dostawa od 150 złotych

DARMOWA DOSTAWA

POWYŻEJ 150 PLN

łatwy zwrot

ŁATWY ZWROT

bezpieczna płatność

BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

sprawdzeni kurierzy

SPRAWDZENI KURIERZY

Zapisz się do newslettera, by otrzymać 10% rabatu